ProefMei Businessdag & Pop-Up University, de toekomst in actie!
Op donderdag 4 juni trapt ProefMei af met een inspirerende Businessdag, voorafgaand aan de feestelijke Businessavond én drie dagen genieten tijdens ProefMei in het Markiezenhof en de binnenstad van Bergen op Zoom.
POP-UP UNIVERSITY
12:00 – 19:00
Diverse locaties | start- en eindpunt het Markiezenhof | Bergen op Zoom
Toegang: toegang op uitnodiging via de scholen
Tijdens deze bijzondere businessdag nemen leerlingen van Moller Juvenaat, Roncalli en Curio deel aan de Pop-Up University waarbij zij duiken in de wereld van food, ondernemerschap en innovatie. Samen met studenten van Scalda werken zij samen aan een gloednieuwe uitdaging. De dag wordt feestelijk afgesloten tijdens de opening van de ProefMei Businessavond. Hier ontvangen de studenten hun welverdiende certificaat én maken zij de presentatie mee van de ‘Burger op Zoom’ – de winnaar van BroodjeBOZ.
Pop-up University is mede mogelijk gemaakt door een samenwerking tussen Rijk en regio in de Regio Deal West-Brabant.
Pop-up University is mede mogelijk gemaakt door een samenwerking tussen Rijk en regio in de Regio Deal West-Brabant.
PROEFMEI BUSINESSAVOND
18:00 – 0:00
Het Markiezenhof | Bergen op Zoom
Toegang: met ticket
De businessavond vormt de traditionele aftrap van ProefMei 2026. In stadpaleis Het Markiezenhof presenteren chefs mooie en verfijnde gerechten uit de regio. Onder het genot van een bijpassend drankje nemen zij de bezoeker mee in het verhaal achter ons voedsel. Tevens staat het met elkaar verbinden van inwoners, bedrijven, ondernemers, overheden, onderwijsinstellingen en (culturele en maatschappelijke) organisaties centraal. Een avond waarbij proeven van de Brabantse gastvrijheid en de rijkdom uit eigen regio centraal staan.
Een kaart voor de ProefMei Businessavond kost €135,- excl. BTW. Je krijgt dan één culinair paspoort en extra consumptiebonnen. Met het culinaire paspoort kunnen alle gerechten geproefd worden in combinatie met een bijbehorend drankje.




